Voorjaarscompetitie 2018

De team- en poule-indelingen van de voorjaarscompetitie 2018 zijn bekend.

Door de gewijzigde software van de KNLTB is AllUnited nog bezig koppelingen te maken met de poules en uitslagen van de voorjaarscompetitie.
Zodra dit mogelijk is zullen we de nieuwe koppelingen ook op onze website publiceren.

Voor dat het zover is onderstaand een overzicht van de teams en een directe koppeling naar de website van de KNLTB waar je het wedstrijdschema van jouw team kunt opzoeken.
De naam die onderstreept is, is aanvoerder van het team.
Mocht je in het schema onjuistheden tegenkomen mail de wijziging dan naar webmaster@tcdokkum.nl.

Informatie over de aanvoerdersavond en mogelijke training volgt nog.

Teamindeling senioren:

Team Poule Spelers Link
KNLTB
Zondag Heren 1  Afd. 20
4e klasse
Niek HacquebordJohannes Meindersma, Rob van der Kooi, Bas van der Kooi Heren 1
Zondag Heren 2 Afd. 15
4e klasse 
Herbert Groenevelt, Bert van Staalduinen, Louwrens Hacquebord, Albert Veen Heren 2
Zondag Heren 3 Afd. 14
5e klasse 
Jaap Winters, Wopke Hiemstra, Richard Krooman, Gerard Bezema, Hilbert van der Meij Heren 3
Zaterdag 35+ mixteam 1  Afd. 1
1e klasse
Willeke van 't Veer, Marlies Kolder, Natasja Mellink, Bart Sterrenburg, Koos Schreiber, Jan Iedema Mix 1
Donderdag 50+ Heren 1  Afd. 2
4e klasse
Minne Boelens, Peter Pranger, Henri Geursen, Ljibbe Weidenaar, Jan Winters, Keimpe Rauwerda, Willem Drijver Heren 1 50+
Woensdagavond 35+ heren 1  Afd. 1
3e klasse
Eddy Klaaysen, Luuk Kooistra, Duco Hacquebord, Martin Sinia, Sybe Bosch Heren 1 35+
Woensdagavond 35+ heren 2  Afd. 1
3e klasse
Robert Smit, Durk Visser, Krijn Maltha, Peter Holwerda, Piet van der Kooi Heren 2 35+
Woensdagavond 35+ heren 3  Afd. 8
4e klasse
Albert de Vries, Jan Douwe Grevink, Richard Cop, Karel Hellinga, Mient Dantuma, Paul van der Kloet Heren 3 35+
Dinsdagmiddag Dames 1  Afd. 1
1e klasse
Addy Bodde, Tiny Dam, Carla Hartog, Martha Dekema Dames 1 middag
Dinsdagmiddag Dames 2  Afd. 1
3e klasse
Jellie de Weert, Maria Winters, Baafke Weidenaar, Betty Pranger, Ingrid Banga Dames 2 middag
Dinsdagavond Dames 1  Afd. 2
4e klasse
Linda Vellema, Mariska Boelens, Petra Haarsma, Joukje Visser, Anita Vrieswijk,  Dames 1
Dinsdagavond Dames 2  Afd. 9
5e klasse
Trees Zwart, Jolanda Ritsma, Hennie Holwerda, Ingrid Brijker, Anneke de Vries Dames 2
Dinsdagavond Dames 3  Afd. 9
5e klasse
Miranda Grevink, Marian Dantuma, Jolanda de Vries, Babette Hellinga, Sibylla Eldering, Joke Spriensma Dames 3

Teamindeling junioren:

Team Poule Spelers Link
KNLTB
Vrijdagmiddag meisjes 1  Afd. 1
1e klasse
Doety Anna van der Meer, Janna de Graaf, Simone Nicolai Meisjes 1
Zondag gemengd 1 - 11 t/m 17 jaar  Afd. 32
2e klasse
Mees IedemaJesper Rottine, Sannah Dantuma, Demi Groenevelt Gemengd 1
Zondag Groen  Afd. 4
Groen 2
Noa Groenevelt, Stein Coors, Ismay Dantuma, Nynke Graansma, Anna van Wieren Groen
Zondag Oranje  Afd. 2 + 153
Oranje 1
Rover Coors, Robin Groenevelt, Yaniek van de Pol, Femke Holwerda Oranje
Voorjaarscompetitie. overzicht